YENİ DÜNYA MARKETLERİ PAYKWİK

YENİ DÜNYA MARKETLERİ PAYKWİK

Ortalama her insan gibi günümüzü yeni dünya olarak adlandırıyoruz. Eskiyi yad edip ah çekenlerimiz bile var. Ama yeni dünyada hersey o kadarda kötü değil.  Mesela  artık ucuz veya farklı şeyler var diye semt semt  gezmeye gerek kalmadı. Bırakın yaşadığınız ilden yurt dışından bile ürün satın almak mümkün.

Yeni dünyada herşey mümkün gibi fakat bu güzelliklerin bir de dezavantajı var . Buda  yaptığımız alışverişlerde kullandığımız kredi veya banka kartımızın bilgilerinin 3. Kişilerin elline geçmesi . bunu hiçbirimiz istemeyiz çünkü tüm paramız hesaplarımızda. Bu bilgileri kullanarak borçlandırılabiliyoruz bile. Ama tabi herşeyin yolunda gitmesini isteyen insanlarda var. Mesela paykwik tek kullanımlık sanal kart sitemi uygulamasıyla artık bilgilerin çalınması olayı eski dünyada kalıyor. Bu sistemi size kısaca açıklamaya çalışayım. Paykwik kullanarak alışveriş yapmaya başladığınızda sistem size sanal bir kart oluşturuyor. Siz bununla alışverişinizi tamamlıyorsunuz ve sonrasında kullanmış olduğunuz sanal kart kayboluyor. Yani 3. Kişiler çalmış bile olsa işlem yapmaya çalıştıklarında hatalı kart bilgisi ile karşılaşacaklar. Yanı kısacası karda yürüyüp izini belli etmeyeceksiniz. Bu olay insanı keyiflendiriyor. Peki bu güzel sistemi nasıl kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen paykwik resmi sitesine gidip detaylı bilgileri alabilir gerekli prosedürü hallettikten sonra güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Söz konusu internet ise arkadaşlar her zaman risk vardır ama bunun gibi akıllıca sistemler biz güven altına alır . Her zaman araştırıp işlemleriniz ve kullandığınız sistemleri güncel tutun ,tutun ki kimse üzülmeyin. Sonunçta parayı kazanmak için ömrümüzden veriyoruz onu da çalmalarına izin vermeyin. Sonuçta paranızı değil ömrünüzü çalıyorlar.

https://www.paykwik.org

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*